Dezinfekce aerosolem

Použití Sanosilu Q-Jet v budovách pro aerosolovou dezinfekci

1

Nozokomiální infekce

Nozokomiální infekce patří mezi nejobávanější rizika v moderní medicíně. V neposlední řadě kvůli prevalenci bakterií rezistentních na antibiotika.

Mezera v účinnosti

Ruční čištění a dezinfekce dosahují pouze 80 % – 90 % potenciálně kontaminovaných povrchů. Riziková mezera v účinnosti zůstává!

Dokonalá 3D hygiena

Dodatečná aerosolová dezinfekce k uzavře mezera v efektivitě a dosažení dokonalé 3D hygieny!


 


Aerosolová dezinfekce v 8 snadných krocích:

Jak by měl člověk provést dokonalou aerosolovou dezinfekci?

  1. Prázdná místnost - ujistěte se, že místnost, která má být ošetřena, je prázdná a nemusí být používán několik hodin!
  2. Před dezinfekcí - místnost důkladně vyčistěte a ručně dezinfikujte všechny kontaktní body a kritické povrchy jejich otřením.
  3. Připravit místnost - zavřete okna, dveře, poklopy atd., Vypněte klimatizaci a větrání.
  4. Příprava zařízení Q-Jet - umístěte zařízení. Dodržujte předepsanou bezpečnostní vzdálenost (3 – 6 m, v závislosti na nastavení postřiku ) ke stěnám, stropu a vybavení. Věnujte pozornost vlhkosti a teplotě.
  5. Aerosolová dezinfekce - rozprašujte potřebné množství Sanosil S015. Ujistěte se, že 80% Rh není překročeno, aby se zabránilo kondenzaci.
  6. Počkejte na reakční dobu - nechte mlhu pracovat alespoň 2 hodiny (nejlépe přes noc). Během tohoto období nevstupujte do místnosti
    Čas.
  7. Připravte se na opětovné použití místnosti - ujistěte se, že hladina peroxidu vodíku je < 1 ppm před opětovným použitím místnosti. V opačném případě místnost důkladně větrejte .
  8. Buďte opět v bezpečí - pokoj lze znovu využít s dokonalá 3D hygiena!

Ke stažení